LietuviųEnglishРусскийFrançaisDeutschItalianoPolski
Tel.: +370 612 26202, el. paštas: info@ramundas.lt ; atsiliepimai dėl kokybės: el. paštas: kokybe@ramundas.lt
 
» Produkcija »

Biokuras

Biokuras – mažai teršiantis aplinką atsinaujinantis energijos šaltinis. Įmonės šiuo metu siūlomas biokuras: pjuvenų briketai ir granulės, taip pat skiedra ir pjuvenos. Visai produkcijai gaminti naudojamos tik kokybiškos medienos apdirbimo atliekos, nenaudojant jokių priemaišų ir griežtai laikantis kokybės reikalavimų.
 
Pjuvenų briketai

Pjuvenų briketai

Pjuvenų briketai puikiai tinka visiems kieto kuro katilams ir židiniams. Briketai gaminami iš grynų lapuočių medžio pjuvenų, pagal vokiečių technologiją naudojant vokišką įrangą. Tai ekologiškai švarus biokuras, atitinkantis DIN 51731 standartą. Briketai formuojami aukštame slėgyje nenaudojant jokių cheminių priemaišų ir rišamųjų medžiagų. Lyginant su neapdirbtu medienos kuru, briketai savyje turi daug mažiau drėgmės, didesnis jų tankis, todėl jie pasižymi didesne šilumine verte. Viena tona briketų atstoja 3,5-4 m3 kūrenimui skirtų malkų (20% drėgnumo). Briketai gaminami tokio dydžio ir formos, kad būtų labai patogu juos sandėliuoti.
Granulės

Granulės

Iš medienos pjuvenų pagamintos granulės puikiai tinka visiems kieto kuro katilams ir židiniams bei katilinėms. Tai ekologiškai švarus biokuras, pagamintas, nenaudojant jokių cheminių priemaišų ir rišamųjų medžiagų. Medienos pjuvenos yra susmulkinamos, tuomet džiovinamos ir supresuojamos aukštame slėgyje. Granulės gaminamos tik iš spygliuočių medienos pjuvenų. Lyginant su neapdirbtu medienos kuru (malkomis), šis biokuras turi daug mažiau drėgmės, didesnis granulių tankis, todėl jos pasižymi didesne šilumine verte.
Skiedra

Skiedra

Lentpjūvėje apdirbant medieną, per mėnesį pagaminama virš 6000 m3 skiedros. Jos frakcija reguliuojama medienos smulkintuvo sieto pagalba, o kadangi skeidra išleidžiama iš ciklonų, todėl yra švari ir be jokių papildomų priemaišų. Skiedra gali tarnauti kaip kokybiškas biokuras. Skiedra gaminama tokių išmatavimų, kokių pageidauja klientas. Skiedra pirkėjams pristatoma specialiu transportu, skirtu vežti birius krovinius. Priekaboje sumontuotos specialios grindys, kurių pagalba produkcija išpilama pro galines priekabos duris. Skiedra gaminama 90% iš lapuočių medienos.
Pjuvenos

Pjuvenos

Lentpjūvėje apdirbant medieną, per mėnesį pagaminama apie 5000 m3 pjuvenų. Pjuvenos išleidžiamos iš ciklonų, todėl yra švarios ir be jokių papildomų priemaišų. Pjuvenos pirkėjams pristatomos specialiu transportu, skirtu vežti birius krovinius. Priekaboje sumontuotos specialios grindys, kurių pagalba produkcija išpilama pro galines priekabos duris. Pjuvenos gaminamos 90% iš lapuočių medienos ir tinkamos biokuro gamybai.
 
Kompanijos naujienos
Kontaktai
 
Sukūrė: