LietuviųEnglishРусскийFrançaisDeutschItalianoPolski
Tel.: +370 612 26202, el. paštas: info@ramundas.lt ; atsiliepimai dėl kokybės: el. paštas: kokybe@ramundas.lt
 
»

Slapukų Politika

Slapukų politika
 
RAMUNDAS GM, UAB itin atidžiai rūpinasi Jūsų asmens duomenų saugumu. Esame įsipareigoję saugoti bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis.
Šioje politikoje pateikiame informaciją, kaip tvarkome asmens duomenis naudodami slapukus, kol Jūs naršote mūsų interneto svetainėje.
Mūsų svetainėje naudojami tik funkciniai slapukai, kurie reikalingi svetainės veiklos palaikymui.
 
Slapukas - kas tai?
Slapukas – tai nedidelis failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pvz. mobilųjį telefoną) Jums besilankant interneto svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Slapukas yra atsiunčiamas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį tam, kad išsaugotų duomenis, o bendrovė, atsakinga už šio slapuko diegimą, galėtų juos atkurti ir atnaujinti. Mūsų naudojami slapukai negali identifikuoti asmens, todėl Jūsų tapatybė yra apsaugota.
 
Slapukų funkcijos
 
Skirtingų tipų slapukai atlieka skirtingas funkcijas. Slapukus galima suskirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį, saugojimo laiką ir jų vietą svetainėje. Žemiau pateikiame mūsų svetainėje naudojamus slapukus.
Slapukų tipai:
Naudojamų slapukų tipai gali būti sesijos, nuolatiniai, arba pirmosios ar trečiosios šalies slapukai.
 
Nuolatiniai slapukai naudojami saugiai išsaugoti Jūsų prisijungimo informaciją ir prisiminti būsimus apsilankymus mūsų svetainėje. Nuolatinis slapukas yra slapukas, saugomas kaip failas jūsų kompiuteryje, kur jis lieka, net jei uždarote žiniatinklio naršyklę. Šį slapuką gali perskaityti tik svetainės serveris, kuris slapuką sukūrė.
 
Sesijos slapukai naudojami tam, kad įgalintume tam tikras mūsų svetainės funkcijas, stebėti bendrą naudojimą ir interneto srautą. Skirtingai nuo nuolatinių slapukų, uždarius naršyklę, iš kompiuterio ištrinami visi įrašyti sesijos slapukai. Paprastai , Jūsų kompiuteryje tokie slapukai išsaugo anoniminį sesijos identifikatorių, o tai reiškia, kad galite naršyti svetainėje ir išlikti anoniminiu vartotoju.
 
Pirmosios šalies slapukai yra mūsų pačių slapukai, kuriuos naudojame norėdami pagerinti jūsų patirtį. Jie susieti su asmens asmenine informacija. Jokia trečioji šalis neturi prieigos prie informacijos, kurią mes renkame naudodami savo slapukus. Dažnai tai yra Jūsų pasirinktų prekių stebėjimas, arba laiko, kiek užtrunkate puslapyje stebėjimas.
 
Trečiųjų šalių slapukai yra slapukai, naudojami trečiosioms šalims, kad jie galėtų teikti paslaugas mūsų svetainėje - tai apima reklamai naudojamus slapukus, vaizdo paveikslėliams naudojamus slapukus, žemėlapiams naudojamus slapukus, saugai naudojamus slapukus ir kitus. Jie patalpina šiuos slapukus į jūsų įrenginį, kai lankotės mūsų svetainėje, ir tai padeda jiems teikti paslaugas.
 
RAMUNDAS GM, UAB interneto svetainėje naudojamų slapukų aprašymai
 
1 dieną
Slapuko pavadinimas Naudojimo vieta Slapuko paskirtis Galioja
_utma Ramundas.lt Atskiria lankytojus ir naršymo sesijas. 2 m.
_utmb Ramundas.lt Nustato naujas sesijas / vartotojo pradėtą naršymą. 1 diena
_utmc Ramundas.lt Pasibaigus naršymo sesijai, nustato naujus lankytojus. Sesijos metu 
_utmz Ramundas.lt Suteikia informaciją, kaip lankytojas pasiekia puslapį / iš kur atkeliauja - interneto paieška, kita svetainė ir panašiai. Sesijos metu
_utmt Ramundas.lt Registruoja kaip greitai nuo paspaustos dominančios vietos, buvo aptarnautas vartotojas. 6 mėn.
Skaitiklis_106, 119, 12, 13, 151, 37, 42, 7, 87 Ramundas.lt Leidžia vartotojui pasirinkti dominančios prekės kiekį, užsakymo vienetus. 1 dieną
 
Svetainėje naudojame ir trečiųjų šalių integruotus slapukus, kurie yra privalomi norint naudotis svetainės paslaugomis. Jie mums reikalingi, kad Jūs galėtumėte atverti svetainę bei tinkamai joje naršyti.
 
Trečiųjų šalių slapukai:
 
A) „Google Analytics“. Matuoja vartotojų apsilankymų svetainėje srautą, siunčia informaciją apie funkcinius sutrikimus.
Norint detaliau sužinoti apie Google privatumo politiką, prašome skaityti čia: https://policies.google.com/privacy?hl=en-US
Mes neatsakome už trečiųjų šalių (tiekėjų, gavėjų, užsakovų ar kitų įmonių ar paslaugų teikėjų) privatumo politiką ir jos laikymąsi ar tai, kaip jie laikosi teisės aktų nurodymų, todėl prašome apsilankyti trečiųjų asmenų/šalių svetainėse savarankiškai ir išsiaiškinti kaip bus tvarkomi Jūsų asmens duomenys po paslaugų suteikimo dienos.
 
Kaip galite atsisakyti slapukų naudojimo?
Pasirinkti, kuriuos slapukus naudosite ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada pakeitę savo naršyklės nustatymus. Pateikiame instrukcijas, kaip tai atliekama:
 
Internetinių svetainių visiškas užblokavimas
1. Savo naršyklėje pasirinkite komandą Tools » Internet options.
2. Interneto naršyklės parinktyse spustelėkite skiltį Privacy.
3. Paspauskite mygtuką Site.
4. Pridėkite domeną, kurį norite užblokuoti, ir paspauskite mygtuką Block.
 
Atskirų slapukų ištrynimas
1. Savo naršyklėje pasirinkite komandą Tools » Internet options.
2. Interneto naršyklės parinktyse spustelėkite skiltį General.
3. Paspauskite mygtuką Settings, esantį po naršymo istorija (Browsing history).
4. Paspauskite mygtuką View files.
5. Pasirinkite slapukus, kuriuos norite ištrinti.
6. Paspauskite mygtuką Delete, esantį failų meniu (File menu).
7. Paspauskite OK.
 
Visų slapukų ištrynimas
1. Savo naršyklėje pasirinkite komandą Tools » Internet options.
2. Interneto naršyklės parinktyse spustelėkite skiltį General.
3. Paspauskite mygtuką Delete, esantį po naršymo istorija (Browsing history).
4. Pažymėkite varnele langelį Cookies.
5. Galite pasirinkti išsaugoti mėgstamų interneto svetainių slapukus ir laikinuosius interneto failus: pažymėkite paukščiuku langelį Preserve Favorites website data.
 
Informaciją apie duomenų naudojimą Google reklamos tikslams, nustatymų ir prieštaravimų naudoti surinktą informaciją galimybę, rasite Google internetiniame puslapyje:
1. https://policies.google.com/technologies/partner-sites?hl=lt
(pasirinkite: „Duomenų naudojimas Google Įmonėje Jums lankantis mūsų partnerių internetiniuose puslapiuose arba sumaniose programėlėse“ );
2. https://policies.google.com/technologies/ads?hl=lt („Duomenų naudojimas reklamos tikslams“);
3. https://adssettings.google.lt („Tvarkyti informaciją, kurią naudoja Google, kad Jums galėtų rodyti reklamą“);
4. https://adssettings.google.com („Jūs nusprendžiate, kokią reklamą Jums gali rodyti Google“).
Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje nebūtų išsaugomi slapukai, galite savo naršyklės nustatymuose pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką.
Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus. Taip pat galite pašalint slapukus, kurie jau buvo išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje.
Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju turėsite atskirai pasirinkti nustatymus kiekvienai naudojamai naršyklei bei įrenginiui.
 
Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus.
 
Turime perspėti, kad atsisakius mūsų slapukų naudojimo daugelis svetainės funkcijų gali neveikti, o prieš tai Jūsų suvesta informacija išsitrins.
 
Duomenų saugumo užtikrinimas, naudojant slapukus
Slapukų surinkti Jūsų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglameno 2016/679 bei kitų duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų nuostatomis.
Vadovaudamiesi teisės aktų reikalavimais mes taikome saugumo priemones, kurios užkirstų kelią neteisėtam Jūsų asmens duomenų atskleidimui, kopijavimui, praradimui, bei kitam neteisėtam jų panaudojimui.
 
Įskiepių naudojimas internetinėje svetainėje (Google Analytics ir kitos Google programos)
 
Sąsajos su rinkodara
Įmonė RAMUNDAS GM, UAB, paskelbdama reklamą Google svetainėje, naudojasi marketingo paslauga iš Google AdWords programos, kurios savininkė yra Google korporacija. Šiam tikslui, Google naudojasi slapukais, kurie leidžia analizuoti vartotojo įpročius, vietą, laiką praleistą svetainėse, pomėgius, IP adresus ir kita reikalingą informaciją paslaugoms siūlyti. Taip pat, kai Jūs paspaudžiate mūsų svetainėje įkelto žemėlapio nuorodą, Google korporacija gauna duomenis apie Jus, įskaitant Jūsų pomėgius, paieškas.
Norint atsisakyti tokios slapukų renkamos informacijos, vartotojui nurodoma, kad galima apsilankyti svetainėje, kurioje galėtumėte atsisakyti teikti tokio pobūdžio informaciją Google korporacijai. Tai paprasčiausia atlikti Google.lt arba Google.com paieškos laukelyje suvedus : Google’s Ads Preferences Manager, taip pat prisijungus prie asmeninės el. pašto paskyros gmail, Google Disk disko, G Suite programos ir pasikeisti ,,Google privatumo politikos’’ pateikiamus nustatymus, arba surinkti www.google.lt paieškos laukelyje ,,Google opt-out management” frazę ir atlikus kelis žingsnius, nebedalyvauti duomenų kaupimo politikoje, kuria inicijuoja Google korporacija.
 
Google Analytics naudojimas
www.ramundas.lt naudojasi Google Analytics, internetinio klientu srauto analizavimo programa, kurią sukūrė ir valdo Google korporacija. Google Analytics naudoja slapukus, kurie yra teksto failo pavidalo (PIXELS) ir yra patalpinami į vartotojo kompiuterį, kad būtų išanalizuota, kaip vartotojas naudojasi puslapiu: kokiu laiku naudojasi interneto svetaine, kiek laiko praleidžia puslapyje. Informacija, kurią gauna Google korporacija iš slapukų yra renkama ir saugoma serveryje USA teritorijoje. Google, laikydamasi ES Duomenų apsaugos reglamento, naudoja ,,_anonymizeIP()” funkciją, kui leidžia IP adresą sutrumpinti iki ES šalims priskirto numerio, taip nuslėpdama IP adresą ir nuasmenindama vartotoją. Tokiu būdu jų serverius pasiekia tik nuasmeninta informacija. Taip pat, Google korporacija teigia, kad Europos sąjungose įsikūrusių įmonių sukauptus duomenis apdoroja jų Airijoje esanti įmonė, todėl informacija yra nukreipiama į Europoje esančias duomenų saugojimo bazes.
Slapukų naudojimą, kaip aprašyta ankstesniuose punktuose, galima išjungti. Išjungus tam tikrus slapukus, kai kurios interneto svetainės funkcijos nebeveiks.
 
Papildoma informacija
Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, galite apsilankyti žemiau pateiktose interneto svetainėse:
http://www.allaboutcookies.org
Instrukcijos dėl privatumo internete http://www.youronlinechoices.eu
 
Naršydami Facebook interneto svetainėje ir apsilankę mūsų profilyje RAMUNDAS GM, UAB, Jūs sutiksite su Facebook įmonės standartinėmis sąlygomis, o tuo pačiu ir su Jūsų asmens duomenų tvarkymu pagal Facebook įmonės nuostatas. RAMUNDAS GM, UAB dalyvaudamas socialinių tinklų veikloje, Jūsų duomenis renka ir tvarko tik tuo atveju, jeigu Jūs asmeniškai perduodate norimus duomenis RAMUNDAS GM, UAB, tai yra: parašote užklausą, laišką, paspaudžiate ,,pamėgti” mygtuką ir panašiai. Facebook įmonių grupė Jūsų asmens duomenis tvarko nepriklausomai nuo RAMUNDAS GM, UAB poreikių.
 
Visais atvejais, turėdami klausimų, galite susisiekti su mumis: info@ramundas.lt
 
Kompanijos naujienos
Kontaktai
 
Sukūrė: