LietuviųEnglishРусскийFrançaisDeutschItalianoPolski
Tel.: +370 612 26202, el. paštas: info@ramundas.lt ; atsiliepimai dėl kokybės: el. paštas: kokybe@ramundas.lt
 
» Licencijos, sertifikatai » EPAL licencija
EPAL licencija

EPAL licencija

Europinio standarto (EUR) padėklų gamybai licenciją išduoda European Pallet Association (EPAL). Norėdama gauti EPAL licenciją, įmonė turi gaminti produkciją, atitinkančią eilę UIC 435-2 standarto reikalavimų.

Atitikimą nustato Bureau Veritas kompanijos inspektoriai (Bureau Veritas yra pasaulyje lyderiaujanti testavimo ir tikrinimo kompanija), kurie atidžiai tikrina kiekvieną iš įmonių, gaminančių EPAL padėklus. Griežti kokybės tikrinimai vyksta po licencijos suteikimo, keletą kartų per mėnesį EPAL atstovų inspektoriai kompiuterizuotos įrangos pagalba tikrina kiekvieną iš gamintojų. Tai užtikrina gaminamos produkcijos aukštą kokybę ir garantuoja, kad licencijuotų gamintojų pagaminti EPAL padėklai atitinka UIC 435-2 standarto reikalavimus.

 

Visi originalūs EPAL padėklai yra pažymėti kokybės kontrolės metaliniu žymekliu su EPAL kokybės ženklu.

Lietuvoje šiuo metu yra susiklosčiusi situacija, kuomet EPAL ženklu neteisėtai žymimi padėklai, neatitinkantys jokių saugumo reikalavimų. Todėl raginame prieš įsigyjant padėklus, pažymėtus EPAL ženklais, pareikalauti iš pardavėjo licencijos, liudijančios, kad padėklai pagaminti laikantis nustatytų reikalavimų ir nėra falsifikuoti. Tik tokiu būdu galite apsaugoti savo darbuotojus, kurie rizikuoja kasdien dirbant su falsifikuotais padėklais, kurie dažniausiai būna pagaminti iš plonesnių lentelių, taupant medieną ir vinis ir gali neatlaikyti kraunamo ant jų svorio.

Naudojant falsifikuotus padėklus iškyla grėsmė ir įmonės prestižui: tokiu būdu remiamas šešėlinis verslas ir mokesčių slėpimas. Vežant prekes per sieną ant nelegalių padėklų, muitinėje jos gali būti nukrautos, padėklai konfiskuoti, skirta bauda ir vieno užsakymo praradimas bus žymiai didesnis nei sutaupyti pinigai perkant falsifikuotus padėklus.
 
Kompanijos naujienos
Kontaktai
 
Sukūrė: